Penziony ve Snainton

Ubytování ve Snainton v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony ve Snainton. Většina penzionů ve Snainton se od hotelů ve Snainton liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Snainton.
Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Headon Yard Cottage 

Foto: Headon Yard Cottage
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Headon Yard Cottage is set in Snainton. The accommodation is 44 km from Whitby. The holiday home has 2 bedrooms and a fully fitted kitchen with an oven and a microwave.


2. Woodside Cottage 

Foto: Woodside Cottage
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Snainton in the North Yorkshire region, Woodside Cottage features a patio. Guests can enjoy the free WiFi. The holiday home includes 2 bedrooms, a kitchen with a dishwasher and an oven, as well as a kettle.


3. Upstairs Downstairs Cottage 

Foto: Upstairs Downstairs Cottage
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Set in Snainton in the North Yorkshire region, Upstairs Downstairs Cottage has a garden. Guests have access to free WiFi. The accommodation is equipped with a kitchen. Whitby is 41 km from the holiday home, while Scarborough is 16 km from the property.


4. Cow Byre Cottage, Scarborough 

Foto: Cow Byre Cottage, Scarborough
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Snainton in the North Yorkshire region, Cow Byre Cottage, Scarborough features a patio. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Guests can relax in the garden at the property.


5. Woodlands Cottage 

Foto: Woodlands Cottage
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Located in Snainton in the North Yorkshire region, Woodlands Cottage features a garden. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Whitby is 44 km from the holiday home, while Scarborough is 18 km away.


6. The Lodge, Scarborough 

Foto: The Lodge, Scarborough
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

The Lodge, Scarborough is located in Snainton. Guests have a private patio. The holiday home includes 8 bedrooms, a kitchen with a dishwasher and an oven, as well as a kettle. Guests can relax in the garden at the property.


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: